O Tobie

Chcesz żyć szczęśliwie, naturalnie, zdrowo. Wiesz, że czasy, w jakich żyjemy, dają nam ogromne możliwości. Jednocześnie zabierają nam to, co podstawowe – zdrowy pokarm, czyste powietrze, spokój ducha.

Rozumiesz, że aby być szczęśliwym i zachować zdrowie, należy o nie zadbać samemu.

Wiesz już, że główny nurt żywienia i postępowania doprowadza każdego z nas do chorób i nie daje spełnienia. Poszukujesz nowych dróg. Coraz więcej mówi się o zdrowym stylu życia, zdrowym odżywianiu, dbaniu o siebie. To dobre. Tylko jak to zrobić? Przede wszystkim jak w szybkim świecie znaleźć czas na zdobywanie informacji o tym, co jest zdrowe, odpowiednich przepisów kulinarnych, gdzie znaleźć sprawdzonych dietetyków czy lekarzy, a końcu: gdzie zaopatrywać się w zdrowe jedzenie, takie, które bęzie smaczne i będzie nam dawało wartości odżywcze, a nie truło i doprowadzało do ciężkich chorób cywilizacyjnych?

Poświęcasz swój czas i energię na to, aby się uczyć lepiej żyć. Chcesz wraz ze swoją Rodziną zachować zdrowie i radość z życia na długie lata. Zadajesz sobie pytanie: jak to zrobić skutecznie? Czy ktoś może w tym pomóc, podać sprawdzone rozwiązania?

Jeśli w miarę dobrze trafiłem, to jesteśmy w tym względzie podobni do siebie. Dlatego w pewnym momencie swojego życia postanowiłem, że stworzę przedsięwzięcie pomagające właśnie takim ludziom. Osobom, w których zaczyna się kształtować TA świadomość (albo już jest ukształtowana). Osobom, które poszukują zdrowia na własną rękę i którym na pewno przyda się mniej lub więcej wsparcia w tym zakresie.

Jestem pełen szacunku dla Ciebie i wszystkich osób, które w ten sposób postępują. Jestem pewien, że ta świadomość potrzeby zadbania o siebie i swoich bliskich automatycznie przeradza się w wolę zadbania także o innych. Wierzę, że tak rozwijają się pozytywne osobowości, które żyją w zgodzie ze światem. Dlatego pewnego dnia przyszło mi do głowy, że w naszym komercyjnym świecie, w którym królują powierzchowne transakcje, właśnie teraz rodzi się zapotrzebowanie na coś więcej. Coś nieuchwytnego, nie przeliczalnego na pieniądze, ale coraz silniej odczuwalnego. Wierzę w to. Czuję to.

Mój pomysł i eksperyment polega na tym, aby dać Ci coś więcej. Ta platforma to wbrew pozorom nie bazar ze zdową żywnością. Oprócz zdrowych produktów żywnościowych od sprawdzonych producentów, będę tu rozwijał edukację zdrowotną, smaczne i wspomagające zdrowie przepisy kulinarne. Będę zachęcał do współpracy i dzielenia się w tym miejscu tych, którzy mogą dać Ci coś od siebie – wiedzę, doświadczenie, sprawdzone produkty. Ale to nie koniec. Jest jeszcze coś ekstra – wartość, która za tym wszystkim stoi. Tą wartość najprościej określiłbym stwierdzeniem: daj innym to, co sam chciałbyś otrzymać. Dlatego mój projekt wspomagania innych w budowaniu zdrowego stylu życia to z mojego punktu widzenia służba. Służba dla Ciebie.

Pamiętaj – jestem tu dla Ciebie. Jestem, aby Cię wspomagać. Ty także wspomagaj mnie, przede wszystkim swoimi opiniami i radami. Skorzystają z nich wszyscy, dla których dzięki Tobie ta platforma będzie się stawała coraz lepsza i wartościowsza.

Leszek

PS. To dopiero początek. Platforma będzie się systematycznie rozwijała zyskując taki kształt, jaki sobie wymarzyłem, aby być dla Ciebie prawdziwym wsparciem w zdrowym i spełnionym życiu. To mój cel.