Dostawcy

Ekologiczne gospodarstwo ogrodnicze Honorata i Radosław Giernaccy

Kiczyce ul. Liliowa 27
43-430 Skoczów


Opis

Od ośmiu lat mieszkamy na południu Polski, gdzie prowadzimy certyfikowane, ekologiczne gospodarstwo ogrodnicze. Jest to nasze dodatkowe, zajęcie wynikające z pasji. Jako rodzice piątki dzieci, szczególną wagę przywiązujemy do tego co sami produkujemy, spożywamy i dzielimy się z innymi ludźmi. W prowadzonym przez nas gospodarstwie wykorzystujemy wiedzę zdobytą na studiach ogrodniczych w Poznaniu oraz tradycjach rodzinnych.
Certyfikacja AgroBioTest numer certyfikatu PL-EKO-07-10113

Sposób produkcji

Rolnictwo ekologiczne nie pozwala na uzyskiwanie wysokich plonów, za to gwarantuje otrzymywanie wysokiej jakości produktów bez użycia nawozów sztucznych i agrochemii. Używamy wyłącznie nawozów naturalnych (np. obornik zwierzęcy, dolomit itp) Chwasty wyrywamy ręcznie pracując rodzinnie, wspólnie z dziećmi. Uczymy ich wartości i trudu związanego z pracą a przebywając razem budujemy więzi rodzinne.
Specjalizujemy się w uprawie takich produktów jak: jabłka, gruszki, śliwki, orzechy, pomidory, ogórki, dynie typu Hokkaido, cukinie, czosnek oraz sezonowe zioła (bazylia, mięta, koperek ect.)
Dodatkowo posiadamy w sprzedaży cebulę , fasolę oraz miód

Produkty