Dostawcy

PROZOE

Czysta 3
43-300 Bielsko-Biała


Opis

Nazywam się Wiesława Rusin. Z wykształcenia jestem ogrodniczką, magistrem filologii, dietoterapeutką i trenerem psychodietetyki, z zamiłowania przewodniczką wycieczek po świecie.

Piszę książki, które opowiadają o tym, jak codzienny pokarm potrafi zniszczyć nas lub uzdrowić. Najnowsza z nich to„uZdrowienie od kuchni”. Wyjaśniam w niej, jakie są mechanizmy i przyczyny dietetyczne wszystkich chorób przewlekłych a następnie podaję mnóstwo życiowych przepisów na uzdrawiające jedzenie.

Od kilku lat wygłaszam odczyty i prelekcje na temat zdrowego stylu życia. Mój zmysł praktyczny pozwala połączyć je z pokazami gotowania - oczywiście zgodnego z filozofią harmonii i zdrowia. Prawdę mówiąc, edukacja zdrowotna stała się moją pasją.

Ostatnio udało mi się znaleźć formułę, w jaki sposób uczyć zdrowego stylu życia w sposób praktyczny. Organizuję pobyty zwane BodyMind Detox, czyli po naszemu: odtrucie ciała i umysłu. Zawsze w pięknym otoczeniu, zawsze blisko Natury.

Ludzie, którzy chcą nauczyć się optymalnej obsługi samego siebie, przyjeżdżają na kilka dni, aby w towarzystwie specjalistów od różnych form pracy z ciałem, umysłem i świadomością, przy stole zastawionym uzdrawiającymi smakołykami i na leśnych ścieżkach poznać tajniki życia w harmonii z sobą i światem. Ku mojej wielkiej radości owa uzdrawiająca edukacja zatacza coraz szersze kręgi a wszyscy ci, którzy się jej poddali, zabierają z sobą wiele cennych umiejętności: od zdrowego gotowania po umiejętność wyciszania umysłu i kontaktu z emocjami. Firma, którą prowadzę, nazywa się ProZoe, od greckiego "w stronę życia".

Przedmiotem mojej działalności jest szerzenie na różne sposoby wiedzy ratującej życie: podczas sesji terapeutycznych w moim gabinecie, poprzez książki, wykłady i prelekcje, pokazy kulinarne oraz warsztaty wyjazdowe.

Produkty