Dostawcy

Opis

LIPOWE WZGÓRZA – SMAK GODNY TRADYCJI

Marka wywodząca się z 400-letniej, regionalnej tradycji. Misją Lipowych Wzgórz jest dostarczenie lokalnej społeczności najwyższej jakości świeżego i zdrowego mięsa, tradycyjnych wędlin oraz jaj od szczęśliwych kurek.
Gospodarstwo obejmuje 330 ha, na których hodujemy zwierzęta a także uprawiamy rośliny oraz zboża. Cały proces hodowlany odbywa się w zgodzie z naturą i najwyższymi standardami.

Łączymy najnowsze technologie z regionalnymi tradycjami naszej ziemi.
Zwierzęta hodowane w gospodarstwie Lipowe Wzgórza mają swobodę wybiegu, świeżą górską wodę i czyste powietrze. Ich pożywienie pochodzi z własnych upraw. Karmimy je paszą roślinną pochodzącą z naszych pól – bez antybiotyków i innych niepożądanych dodatków.

Sposób produkcji

TRADYCYJNY CHÓW Z NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ
Lipowe Wzgórza spośród pozostałych producentów żywności wyróżnia wysoki poziom automatyzacji farmy połączony z tradycyjnym chowem zwierząt oraz uprawą ziemi.
Do produkcji zbóż, pasz oraz innych zabiegów agrotechnicznych Lipowe Wzgórza wykorzystują nowoczesne oraz innowacyjne urządzenia. Obiekty rolnicze znajdujące się w gospodarstwie zostały specjalnie zaprojektowane i dostosowane do potrzeb hodowli drobiu, królików i jagnięciny.

Połączenie komputerowego systemu nadzoru nad hodowlą z dbałością o dobrostan zwierząt oraz rygorystyczną, wręcz, higienę sprawia, że produkt Lipowych Wzgórz jest na najwyższym, europejskim poziomie. Pracownicy Lipowych Wzgórz regularnie biorą udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje oraz świadomość, co pozytywnie wpływa na rozwój gospodarstwa oraz produktów.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, by szukać nowych odkryć smakowych. Zwiększamy, zarówno, asortyment, jak i poszukujemy materiału hodowlanego u najlepszych hodowców w całej Europie. Obecnie sprowadzamy zwierzęta z holenderskich, francuskich oraz niemieckich hodowli.

Produkty