Dostawcy

Kosmetyki DLA

Jana Kochanowskiego
09-402 Płock


Opis

Zofia Marciniak i Marta Remplewicz – chemiczki, pasjonatki ziół, współautorki marki KOSMETYKÓW DLA opartych na bazie świeżych naparów ziołowych, popularyzatorki stosowania ziół stałe bywalczynie telewizji śniadaniowych (Pytanie na śniadanie, Dzień dobry TVN)
Poznały się jeszcze w podstawówce spędzając corocznie wakacje u wspólnej cioci, potem ich drogi skrzyżowały się zawodowo. Zioła bardzo pomogły Marcie w powtarzającym się zapaleniu gardła i do dziś nie wie co to problemy z gardłem. Zaczęło się niewinnie - od stworzenia mazidła na bazie naparów z ziół dla cery trądzikowej dla siostrzenicy Marty, Od 2012 seria NISZCZ PRYSZCZ dostępna jest w sprzedaży w całej Polsce.
Ich największą motywacją do tworzenia kosmetyków są telefony, maila od rzeszy zadowolonych klientek – matek, córek, kobiet niezależnych pragnących o siebie zadbać w sposób naturalny i efektywny. Ich hasłem stworzonym przez Klientów jest: My nie pachniemy my działamy
To właśnie wdzięczność klientów jest ich największym atutem, ponieważ kosmetyki tworzą specjalnie DLA Klientów i dostosowują do ich potrzeb wykorzystując to co obficie natura ofiaruje.

Sposób produkcji

Ideą tworzonych przez nas kosmetyków jest przede wszystkim bazowanie na świeżych naparach z ziół. W związku z tym, iż nawet 70% składu w produkcie kosmetycznym stanowi woda, my ją wyeliminowałyśmy i zastąpiłyśmy świeżymi naparami ziołowymi, przygotowywanymi tradycyjną, sprawdzoną metodą.

Produkty