Dostawcy

GOSPODARSTWO OGRODNICZE EKOLOGICZNE Elżbieta Przemyślańska

Brzozowa 16
48-100 Głubczyce


Opis

Szanowni Państwo,
dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Zajmuję się uprawą ekologicznych certyfikowanych warzyw, ziół i owoców, z wykorzystaniem wyłącznie ekologicznych metod i środków, z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Od maleńkiego ziarenka, aż do dojrzałego i pysznego warzywa czy owocu, powoli pod moim czujnym i troskliwym okiem. Produkty są następnie przetwarzane do słoiczków pod marką NATURELA.

Każdy mój produkt powstaje ze starannie dobieranych składników, zerwanych w moim ogrodzie. Przetwory są wolne od konserwantów i sztucznych polepszaczy, dzięki czemu są bogatym źródłem witamin i składników odżywczych.

W mojej ofercie znajdziecie warzywa kiszone, sosy, konfitury i dżemy, soki, i wiele innych. Kiszone warzywa, ogórki, kapusta, buraczki nie podlegają pasteryzacji, dzięki czemu zachowują swoje probiotyczne właściwości.

Wszystkie przetwory są przygotowane ręcznie, według tradycyjnych receptur, które od lat są uwielbiane przez moich szukających zdrowych i wartościowych produktów Klientów.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z przepisami regulującymi internetową sprzedaż nasion amatorskich odmian warzyw, nie sprzedajemy nasion przez umowy zawierane na odległość, to znaczy przez internet.
Strona ma wyłącznie charakter informacyjny, gdzie można uzyskać opisy interesujących odmian.
Jest nam bardzo przykro w związku z zaistniałą sytuacją.
Bardzo prosimy o wyłączne korzystanie z możliwości kontaktu e-mailowego poprzez ekonaturela@gmail.com
UPRAWIAM ponad 70 odmian pomidorów i 10 odmian ogórków. Listę prześlę osobom zainteresowanym na adres mailowy.
Nasiona zostały przeze mnie w 2022 roku starannie zebrane i wyselekcjonowane i pochodzą z ekologicznej certyfikowanej uprawy pomidorów.
Oferowane nasiona nie są nasionami GMO, nie są odmianami heterozyjnymi .
Podczas całego procesu produkcji – od siania przez uprawę i po zbiór nasion zachowuję najwyższą staranność przy oznaczaniu odmian oraz wszelkie zasady poprawnego pobierania nasion.
Podane nazwy to pierwotne nazwy nasion, które zostały przeze mnie zasiane i wielokrotnie zebrane, tym samym nie należy spodziewać się, że odmiany te w 100% zachowały swoje właściwości i w rozumieniu ustawy nie stanowią kwalifikowanego materiału SIEWNEGO i nie są przeznaczone dla podmiotów profesjonalnych.
Jednak co najważniejsze są to nasiona z ekologicznej uprawy, przy której stosowane były wyłącznie ekologiczne i naturalne środki uprawy roślin.
nasiona nie służą do celów rozmożeniowych tylko do KOLEKCJONOWANIA. 😀 NA KIEŁKI 😀 LUB JAK POKARM DLA RYBEK 😀
OFERTA NASION na Dysku GOOGLE:
https://drive.google.com/.../1VKNp7iK5N0m9zqGb3nKqR84oNvy...


Żywność ekologiczna, w porównaniu z konwencjonalną, zawiera więcej ważnych dla zdrowia witamin i mikroelementów, oraz jest nieporównywalna w smaku. Żywność ekologiczna jest obecnie jedynym sposobem na to, aby nie spożywać syntetycznych środków chemicznych i sztucznych dodatków. Naturalne, ekologiczne produkty przeznaczone są dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek, płeć czy stosowaną dietę. Są odpowiednie dla każdego i każdy powinien przekonać się o ich dobroczynnym działaniu. Żywność ekologiczną warto podawać przede wszystkim dzieciom.
Co to jest żywność ekologiczna?
ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA to taka, która pochodzi z naturalnych upraw i hodowli. Jest produkowana bez używania sztucznych nawozów, pestycydów, czy środków wspomagających wzrost roślin i zwierząt. Ponadto w takim gospodarstwie prowadzona jest kontrola całego procesu produkcji, a nie tylko produktu końcowego. Żywność ekologiczna to nie jest to samo, co zdrowa żywność.

Warzywa sprzedawane są w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego.

Sposób produkcji

PRODUKCJA EKOLOGICZNA
CERTYFIKAT PL-EKO- 07-14122

Produkty